Odstoupení od kupní smlouvy

Výrobek zakoupený přes náš internetový obchod neodpovídá vašim představám?
Pak máte možnost ho vrátit bez udání důvodů během zákonné 14denní lhůty od data jeho převzetí.

Vrácení na prodejně

Vracený výrobek můžete přinést na naši prodejnu, spolu s výrobkem přineste také prodejní doklad. Na pobočce výrobek zkontrolujeme, sepíšeme Odstoupení od kupní smlouvy ve 14 dnech a zajistíme vrácení peněz.

Adresa prodejny:
BLAKAR trading s.r.o.
Azalková 1272
252 42 Horní Jirčany (Jesenice u Prahy)
Otevírací doba: Po-Pá 8.00 – 16.30 hod.

Vrácení poštou

Pokud nemáte prodejnu po ruce, můžete zboží vrátit poštou. V takovém případě postupujte následovně. Vyplňte a vytiskněte si Odstoupení spotřebitele od kupní smlouvy (PDF). Údaje potřebné k vyplnění najdete na faktuře. Uvěďte zboží do původního stavu. V takovém případě vám vrátíme plnou cenu zboží. Zboží pečlivě zabalte, abyste předešli jeho poškození během přepravy. Ideálně jej zabalte do původního obalu. Nezapomeňte přibalit podepsané odstoupení od kupní smlouvy.

Zboží pošlete na naše reklamační oddělení:
BLAKAR trading s.r.o.
Azalková 1272
252 42 Horní Jirčany (Jesenice u Prahy)
Otevírací doba: Po-Pá 8.00 – 16.30 hod.

Časté dotazy

Co znamená Odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu?

Pokud jste výrobek zakoupil v našem internetové obchodě jako spotřebitel (nemáte na faktuře uvedeno IČ), máte v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 NOZ právo bez udání důvodu odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží.Tohoto svého práva můžete využít ve chvíli, kdy vám výrobek z nějakého důvodu nevyhovuje nebo neodpovídá vašim představám.

Výrobek je zakoupen na IČ, mohu odstoupit od kupní smlouvy?

V případě, že jste podnikatelem, tzn. právnickou osobou či osobou, jež zboží objednala v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci svého samostatného výkonu povolání, zákonná možnost Odstoupení od kupní smlouvy ve 14 dnech se na vás nevztahuje.

Jaká je možnost a rozsah vyzkoušení zboží?

Zboží je možné vyzkoušet pouze v takovém rozsahu, aby bylo možné se seznámit s povahou, vlastnostmi a funkčností zboží. Pokud zjistíme, že vámi vrácené zboží je poškozené, opotřebené, znečištěné či částečně spotřebované, odpovídáte nám za toto snížení hodnoty zboží.